Pokój 10 latki - kolejna odsłona


i tak naprawdę pewnie nie ostatnia, jednej to chyba nawet Wam nie pokazywałam ;), bo przez wiosnę i lato była tutaj mięta, a dzisiaj królują iście skandynawskie kolory i wzory.

Sporo się zmieniło od pierwszej wersji po remoncie, dla przypomnienia tutaj Mamy nowy dywan, reflektor koło łóżka, dzisiaj nawet przyjechała szafa, ale na razie jej nie pokazuję, bo "się montuje".Dywanik w czarno-białe pasy przywędrował do pokoju Ali z salonu, podobnie jak poduchy, ja już planuję nowe do salonu, więc na jakiś czas tutaj będą miały dobrze szczególnie, że właścicielce bardzo się podoba!

Pokój bardzo się ożywił i nabrał pazura, a ten dywan w szachownice (Ikea) był naprawdę strzałem w 10! Nie planowaliśmy wcale zmieniać dywanu w tym pokoju, robiliśmy inne zakupy kilka miesięcy temu, ale jak go zobaczyłam to od razu drapnęłam (dosłownie, bo leżał jeden jedyny po drodze porzucony, czekał na nas ;)).

Na półce też przemeblowanie, ostatnio w TK Maxx namawiałam Alicję na duży czarno-biały zegar ale miała zły humor i chyba, żeby mi zrobić na złość stwierdziła, że Jej się nie podoba ;)

Ale nie ma tego złego, zegar pewnie się znajdzie taki, co nam tutaj spasuje, a dzisiaj mamy za to piękny biały domek - lampion! Przyjechał do nas ze sklepu Moja Mała Francja, który mam nadzieję znacie już bardzo dobrze po ostatnim konkursie ;) A jeśli nie to zaglądnijcie koniecznie, bo naprawdę warto!

To jest nasz pierwszy lampion - domek i muszę Wam powiedzieć, że bardzo przypadł mi do gustu, nie mówiąc już o dziewczynkach! Dobrze, że Asia uwielbia pachnące mydełka, bo tak to pewnie byłby problem ale o mydełkach napiszę innym razem ...
Domek jest przede wszystkim bardzo lekki i ma fajne przetarcia, które podkreślają zamierzoną niedbałość, świetnie wpasowuje się w klimat skandynawski, będzie również doskonałym akcentem na zbliżające się Święta!


Kończę Kochani bo zasypiam przy kompie (dosłownie).
Trzymajcie się zdrowo i ciepło!
Iza

No comments:

Post a Comment

 

Followers

Popular Posts