KONKURS Z AMAZINGDECOR.PL i sesja scandi

Dzisiaj na blogach wszystkich uczestniczek Bloggers Photo Meeting rozpoczyna się WIELKA AKCJA KONKURSOWA, w której do wygrania są wspaniałe nagrody od sponsorów naszego spotkania!!!

Tak się złożyło, że u mnie do zgarnięcia dekoracja, która świetnie pasuje do klimatów skandynawskich, więc dodatkowo oprócz konkursu przemycę Wam jeszcze zdjęcia ze stylizacji w stylu scandi, której jeszcze nie pokazałam we wcześniejszych relacjach ;) 

Zacznę jednak od konkursu, żeby Was trochę zachęcić, poza tym jestem już mocno spóźniona i w zasadzie to chyba zamykam peleton, ale to wszystko przez zabawę do białego rana na weselu więc liczę na Waszą wyrozumiałość ;)

Warunki konkursu są następujące:
1. Zostaw pod tym postem komentarz z chęcią udziału w zabawie.
2. Jeśli posiadasz bloga, umieścić baner konkursowy na pasku bocznym na swoim blogu wraz z linkiem do tego posta.
3. Jeśli posiadasz Facebooka polub fanpage MLS.blog i AMAZING DECOR oraz udostępnij informację o zabawie swoim znajomym na FB.
4. Jeśli nie możesz spełnić ww warunków, proszę podaj w komentarzu adresu email.
5. Zabawa trwa do 13.09.2015 r. do północy, wysyłka tylko na adres w PL.

NAGRODA: misa marki TineK Home w stylu marokańskim ufundowana przez amazingdecor.pl

Ale to jeszcze nie wszystko, zobaczcie co jest do wygrania u pozostałych uczestniczek #bloggerspohotomeeting, bo możecie brać udział we wszystkich konkursach! 
Zaglądajcie koniecznie do:

Ludmiły z Enjoy your home
Agnieszki z Agnetha.home
Ani znanej jako Scraperka  
Agnieszki z Gu tworzy 
Karoliny z House loves 

POWODZENIA!!!

A teraz mam nadzieję z przyjemnością oglądniecie jeszcze moją fotorelację z sesji scandi przygotowanej przez Anię vel Scraperka, Olę, Agnieszkę vel Agnetha i Agnieszkę vel Agutek podczas #bloggersphotomeeting. Modelką w tej aranżacji była Ola, która jako pierwsza stanęła tego dnia przed naszymi obiektywami :) Muszę jeszcze dodać, że ta stylizacja jest bardzo bliska memu sercu nie tylko z powodu, że bardzo lubię ten styl i takie połączenia kolorów, materiałów i wzorów, ale również dlatego, że bukiet roślin i kwiatów przywieziony z naszego ogródka wylądował w całości w tej scenerii.

Jak zapewne pamiętacie do stylizacji miałyśmy udostępnione produkty od następujących firm:

Uściski
Iza

No comments:

Post a Comment

 

Followers

Popular Posts